Vi använder kakor (cookies) på vår webbplats. Genom att surfa vidare accepterar du dessa. Läs mer om de kakor vi använder på arboga.se

Kulturskolans personal

Ingeborg Söderwall

Tillförordnad enhetschef

Telefon 0589-872 07

ingeborg.soderwall@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Lina Ricklund, filmlärare

lina.ricklund@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Catharina Fasth, musiklärare

Fiol, altfiol, orkester

catharina.fasth@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Anders Gelinder, musiklärare

Brassinstrument, orkester

anders.gelinder@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Lina Rolf, musiklärare

Solosång, kör

lina.rolf@arboga.se

Henrik Fallberg, musiklärare

Piano, klarinett, saxofon, orkester, musikteori

henrik.fallberg@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Zack Liljeberg musiklärare

Slagverk, musikproduktion

zack.liljeberg@arboga.se

Daniel Johansson, musiklärare

Gitarr, elgitarr, elbas, rockensemble

daniel.johansson@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Anna Willemsen, musiklärare

Cello, kontrabas

anna.willemsen@arboga.se

Annette Gällstedt, musiklärare

Tvärflöjt, blockflöjt, piano, orkester

annette.gallstedt@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Carin Sandberg, danslärare

carin.sandberg@arboga.se

Bild på Anders Röhfors.

Mia Nevala, danslärare

mia.nevala@arboga.se

Kontakt för den här sidan:

Senast uppdaterad:

Kontakt och öppettider

Telefon: 0589-870 00
E-post: arboga.kommun@arboga.se

Arboga kommun
Box 45
732 21 Arboga
Besöksadress: Smedjegatan 5

Organisationsnummer 212000-2122

Öppettider och telefonnummer